تجهیزات پزشکی دست دوم دو مدیک
تجهیزات پزشکی دست دوم دو مدیک

اگر با تجهیزات و لوازم پزشکی سر و کار ویژه ای داشته باشید قطعا نام تجهیزات پزشکی سدان ( سدان مد ) برای شما آشناست. اولین و بزرگترین سایت تخصصی تجهیزات و لوازم پزشکی کشور که در سال 1391 تاسیس شد و روز به روز با تجربه بیشتر در خدمت مردم عزیزمان بود.

با توجه به درخواست های بیشمار کاربران گرامی تصمیم گرفتیم تا در سال 1399 اقدام به تاسیس بخش ویژه ای از سایت به نام تجهیزات پزشکی دست دوم دومدیک را بازگشایی کنیم تا مردم عزیزمان بتوانند در بستری کاملا تخصصی اقدام به خرید ، فروش و اجاره کالاهای دست دوم پزشکی خود و همچنین خدمات پزشکی بپردازند.

در این سایت چه تدابیری برای شما اندیشیده شده است ؟

شما می توانید محصولات پزشکی دست دوم خود را بخرید ، بفروشید و اجاره دهید و به صورت کاملا رایگان آگهی آن ها را ثبت نمایید.

در نظر داشته باشید که در این سایت فقط آگهی هایی که مربوط به کالای دست دوم باشند و یا در حد تو باشند تایید می گردند و آگهی های شرکت های محترم وارد کننده یا تولید کننده و همچنین توزیع کننده ثبت نمی گردد.

در این سایت خریدار و فروشنده مستقیما با یکدیگر در تماس بوده و داد و ستد صورت می گیرد و هیچ واسطه ای وجود ندارد. پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما تجهیزات پزشکی دومدیک هیچگونه دخالتی نداشته و تمام مسئولیت جنبه های امنیتی بر عهده خود کابران است.